Kim jestem?

Poznaj mnie bliżej

CZEŚĆ! JESTEM MONIKA FERLEWICZ, URODZONA W POLSCE, CHOCIAŻ W HISZPANII MIESZKAM JUŻ 30 LAT.  WYCHOWANA I WYKSZTAŁCONA W MADRYCIE, A SERCEM ZWIĄZANA Z SEWILLĄ OD PONAD 15 LAT.

Wykształcenie w turystyce, wieloletnie doświadczenie w tej branży i podróże, pozwoliły mi zrozumieć potrzeby klienta. Co jest warto zobaczyć w Sewilli? A jakie są jescze atrakcje w Andaluzji? Gdzie pójść na dobre i lokalne tapas? Ja pomogę.

Oprócz mojej pracy jako przewodnik oficjalny po Sewilli i Kordobie, jestem sommelierem i przewodnikiem Enoturystyki w regionie Jerez-Sherry. W ten sposób, możesz doprawić zwiedzanie turystyczne danego miasta z wizytą w bodedze (winiarni), albo zrobić kurs degustacji win które najbardziej Cię interesują

Daje co najlepsze z siebie w każdym zwiedzaniu indywidualnym czy grupowym, bo zdołałam przemienić moją pasje w moją pracę.

Pozwól żebym Tobie towarzyszyła, a Ty podziwiaj każdą chwilę!

Opinie o mnie

„BARDZO KOMPETENTNA I MIŁA OSOBA, OPOWIADA Z DUŻĄ PASJĄ I WYKAZUJE OGROMNĄ WIEDZĘ DOTYCZĄCĄ SEWILLI I ŻYCIA W HISZPANII. UMIE ZACIEKAWIĆ I BARWNIE OPOWIADA O CIEKAWYCH FAKTACH Z HISTORII TEGO MIASTA. POLECAM PANIĄ MONIKĘ JAKO ZNAKOMITEGO PRZEWODNIKA.”

– MARIA B.

„SPĘDZILIŚMY Z MONIKĄ PIĘKNE 4DNI W ANDALUZJI BYŁO SUPER PROFESJONALNIE I ZGODNIE Z NASZYMI OCZEKIWANIAMI.MONIKA NIE TYLKO PIĘKNIE I CIEKAWIE OPOWIADAŁA O ZABYTKACH SEWILLI, KORDOBY, RONDY I KADYKSU, ALE ZABRAŁA NAS W ŚWIAT PRZYSMAKÓW KTÓRE OFERUJE HISZPAŃSKA KUCHNIA. PLAŻE KADYKSU NAS ZAUROCZYŁY I JUŻ KIEŁKUJĄ W GŁOWIE PLANY NA JESZCZE.” 

– SZYMON W.

Galeria

Kontakt

Sewilla i Andaluzja czekają na Ciebie!

Pozwól mi ruszyć z Tobą w trasę! Pamiętaj, jestem Monika, twój przewodnik licencjonowany po Sewilli! Będzie mi miło skontaktować się z Tobą, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Masz pytania? Nie zwlekaj!

Napisz do mnie
monika@guideandwine.com

Zadzwoń do mnie
+34 620 95 72 16

Skorzystaj z Whatsapp
Napisz do mnie na Whatsapp

Skorzystaj z formularza kontaktowego