Bodega okolice Sewilli

Informacje dotyczące wycieczki

Czas trwania
około 2 godzin
Cena
-

Jesteś zainteresowany udziałem w tej wycieczce?

Napisz do mnie
monika@guideandwine.com

Zadzwoń do mnie
+34 620 95 72 16

Skorzystaj z Whatsapp
Napisz do mnie na Whatsapp

Formularz kontaktowy

W okolicach Sewilli jest możliwość zorganizowania wyjazdu enoturystycznego na pół lub na cały dzień. Według możliwości czasowej zaproponuje różne kierunki.

Góry Północne Sewilli: malutkie winiarnie, z wysoką jakością, mała produkcja która daje możliwość zdegustować niekomercyjne trunki.

Tereny ze skałą łupkową, otoczone dębami skalnymi i korkowymi.

W tych okolicach powrócili do wytwarzania niecałe 20 lat temu, chociaż kultura win z tego miejsca pochodzi za czasów Rzymian. Teraz bardzo się dba o ziemię i nowe techniki produkcji. Wyniki: kreacja bardzo ciekawych win.

Degustacja win białych i czerwonych wytrawnych.

D.O Lebrija: jedyna miejscowść z Sewilli która liczy winiarnie z Denominacja Pochodzenia (D.O). Co wyjątkowego jest w tej miejscowości? wpływy Atlantyku i odmiana ziemi zwana albariza. Są tutaj szczepy które używają się do produkcji win białych i czerwonych wytrawnych ale też do win typu sherry.

D.O Huelva: produkcja na większą skale zaczęła się w XIVw. jak chrześcijanie przejeli tereny zajęte przez muzułmanów, ale wina z tych okolic stały się sławne jak zajechały do Ameryki w XV w.

Tutaj sprobujesz wina musujące, wzmacniane i ciekawostki takie jak wino z pomarańczy.

Inne wycieczki

Zmieniaj za pomocą strzałek
Sewilla

Sewilla

Czas trwania: około 2 godzin
Zaplanowałeś zwiedzanie zabytków w Sewilli, ale pomyślałeś że wino jest bardzo ważną częścią życia ludzi w tych rejonach? A może masz ochotę poznać przynajmniej z […]
Opis wycieczki
Jerez

Jerez

Czas trwania: około 2 godzin
Słynne Sherry pochodzą z miejscowości Jerez de la Frontera ale w okolicach jest o wiele więcej do poznania. Niezwykłe wina Sherry mają charakter różnych kultur które […]
Opis wycieczki
Ronda

Ronda

Czas trwania: około 2 godzin
Ronda należy do Malagi, a to miasto ma swoją własną D.O, chociaż jest podzielona na rożne okolice. Ronda należy do D.O Sierra de Málaga. W XIXw. choroba filoxera […]
Opis wycieczki
Kontakt

Sewilla i Andaluzja czekają na Ciebie!

Pozwól mi ruszyć z Tobą w trasę! Pamiętaj, jestem Monika, twój przewodnik licencjonowany po Sewilli! Będzie mi miło skontaktować się z Tobą, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Masz pytania? Nie zwlekaj!

Napisz do mnie
monika@guideandwine.com

Zadzwoń do mnie
+34 620 95 72 16

Skorzystaj z Whatsapp
Napisz do mnie na Whatsapp

Skorzystaj z formularza kontaktowego